Terapie Cesta od Brandon Bays

Jana Kováříková – terapeutka Cesty

V červenci 2014 jsme ukončily kompletní trénink Cesty pro akreditované terapeuty přímo u Brandon Bays. Chtěly bychom Ti nabídnout možnost vyzkoušet si na sobě učinek této léčivé terapie.

Cesta se zrodila z osobní zkušenosti Brandon Bays, světově uznávané terapeutky, učitelky a autorky knih, které se podařilo pomocí spontánně vyvinuté metody zcela vyléčit diagnostikovaný nádor dělohy, velký jako basketbalový míč, bez jakýchkoli léků nebo operace během necelých 7 týdnů. Techniky své práce pak popsala v knize Cesta („The Journey“), která se stala mezinárodním bestsellerem. Jedná se o jednoduchou, ale velice účinnou metodu integrace mysli, těla a ducha, která vede k uvolnění starých emocionálních zranění a k nastartování samoléčivého procesu v těle. Používá i techniky NLP.

Cítíš smutek, beznaděj, strach, úzkost, zlost, nedaří se Ti v životě, cítíš, že stojíš na místě, máš pocity se kterými si nevíš rady, trápí Tě nějaká nemoc, nedaří se Ti otěhotnět, cítíš bolest …cokoliv a rád/a bys s tím něco udělal/a? 

Řešení vždy existuje a rády Tě na tvé cestě podpoříme…

Jaké by to bylo, žít naplno tady a teď, cítit vnitřní klid a mír…

Věra Šantínová

Věra Šantínová – terapeutka Cesty

Jestli Tě to láká, ozvi se.

Terapie trvá kolem dvou hodin a nabízíme ji za 2.400,- Kč.

Můžeš zkusit prožít si i léčivou terapii ONLINE přes video messenger.

Cena za ONLINE konzultaci s terapií stojí 1000 Kč za hodinu.

Cesta Brandon Bays – Co je Cesta a jak vznikla

Zájemci pište centrum@kontakta.cz nebo volejte Jana Kováříková 605/246145, Věra Šantínová 603/548087.