Metoda Ludmily Mojžíšové

Pokoušíte se o MIMINKO a přemýšlíte, jak zlepšit šance na úspěšné početí?

I já jako ŽENA jsem si tím prošla.

Nabízím Vám pomocnou ruku.

V našem centru nabízíme Metodu Ludmily Mojžíšové nebo-li metodu první volby, která pomáhá uvolňovat svalové spazmy v oblasti páteře a pánevního dna. Nastanou-li potíže s otěhotněním, je to jedno z nejefektivnějších řešení. Příčinou proč ženy nemůžou otěhotnět jsou problémy jednak v oblasti páteře a pánve, ale nejdůležitější ze všeho je PSYCHIKA. Není náhoda, že žena nemůže otěhotnět. Někdy si žena moc přeje miminko, ale podvědomě má z toho i strach. Jedna věc je co si vědomě uvědomujeme (10%) a druhá věc je co máme uloženo v našem podvědomí (90%!!!). Jaké máme zážitky z dětství, jaké jsme měli dětství. Jak se k nám rodiče chovali, vyrůstali jsme v láskyplné atmosféře? Dejte si ruku na srdíčko, ponořte se do svého nitra a poslouchejte vnitřní hlas co vám šeptá. Tělo se otěhotnění brání, je-li tam nějaký bolestný zážitek, zkušenost, trauma.

Při terapii se zaměřují jednak na DRŽENÍ TĚLA, na SVALOVÉ SPASMY a NAPĚTÍ v různých částech těla, odblokovávám a uvolňuji zablokovaná žebra, která pomáhají ulevit bolestem celého těla a provádím další mobilizace, které jsou zapotřebí…Základem je však PSYCHIKA. V jakém jste psychickém rozpoložení, co prožíváte, co vás trápí…K terapii podle Ludmily Mojžíšové patří několik cviků, které jsou zaměřené na správné držení těla a na odstranění svalových dysbalancí, které napomáhají k uvolnění a ke snadnému otěhotnění. Tyto cviky vás naučím a vy si je pak sami cvičíte nejlépe každý den. Cvičení Vám doma zabere tak 5 minut, postupně se může čas strávený cvičením prodlužovat. Méně je více, nejdůležitější je vědomé provádění cviků, soustředit se na dech a na pocity, které při cvičení v těle máte. Vaše tělo si zaslouží vaší pozornost a lásku a při cvičení mu jí můžete dopřát. Je to čas, který si sami sobě věnujete a který vaše tělo ocení.

V našem centru nabízíme i možnost SKUPINOVÉHO CVIČENÍ dle METODY LUDMILY MOJŽÍŠOVÉ. Cvičí se ve skupince max. 8 žen. Užijete si krásnou energii vzájemného souznění a napojení na ženy, které mají stejný záměr jako vy. V jednotě je síla!!!!!! Na konci cvičení je krátká meditace.

Metoda podle Ludmily Mojžíšové pomáhá při:

  • bolestech hlavy a zad
  • funkční sterilitě (neplodnost)
  • opakovaných potratech
  • je vhodná pro ženy podstupující mimotělní oplodnění
  • nepravidelné menstruaci
  • bolestivé menstruaci
  • dyspareunii (bolestivém pohlavním styku)
  • coccygodynii (bolesti kostrče)
  • skolióze
  • retenci moči a inkontinenci

Moc ráda vás budu provázet na vaší cestě k miminku, držím Vám palečky.

CESTA JE DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ CÍL. Největší zázraky se dějí, když přestaneme očekávat, začneme užíváme si života tady a teď a necháme věci, aby se děly. Vše se děje pro naše nejvyšší dobro.

Máte-li zájem o terapii nebo víte o někom kdo touží po miminku a nedaří se mu otěhotnět a chtěl by pro to něco udělat budu ráda za sdílení.
Dotazy a objednávky na tel. 605246145 nebo mailem centrum@kontakta.cz
DĚKUJI

Na úvod doporučuji konzultaci v délce 90 min. za 1500 Kč, kde si v klidu vše vysvětlíme, probereme a povíme si co a jak.

Zvýhodněná cena pro zaregistrované klienty: 3x terapie metodou Ludmily Mojžíšové

Výhodný balíček 90 min konzultace + 90 min ošetření podle metody Ludmily Mojžíšové za 2000,- Kč.

Další informace o této problematice: