Online konzultace či terapie

Milá ženo, co v tobě právě teď povstává a dere se ven. Jestli cítíš volání své duše a chceš se mnou cokoliv KONZULTOVAT, potřebuješ podpořit na své cestě, cítíš STRACH, obavy, úzkost, nevíš jak se rozhodnout…Neváhej mě kontaktovat. Spojíme se přes messenger a probereme vše co máš na srdci. 

Jsi to ty nebo ty…???

Zároveň jestli to tak cítíš milá ženo, tě zvu do soukromé FB skupiny Uzdrav svou vnitřní bohyni, kde podporujeme jedna druhou, kde můžeš sdílet to co tě trápí a zároveň si zde můžeš říct o pomoc a podporu.

Proč si zvolit konzultaci s terapií

 • Cítíš velký strach z budoucnosti, úzkost, beznaděj, nejistotu a nevíš jak s těmito emocemi pracovat?
 • Cítíš se sama, opuštěná, nejistá a potřebuješ si s někým jen popovídat?
 • Nemáš nikoho, komu by jsi se mohla svěřit s tím co prožíváš, kdo by Ti rozuměl a podpořil?
 • Nemáš se ráda a chtěla by jsi to změnit?
 • Prožila jsi v životě něco, co ti brání žít radostný život?
 • Trápí tě pocity méněcennosti?
 • Brzdí tě vnitřní vztek a zlost, nenávist, nedůvěra v život?
 • Přeješ si otěhotnět a stále se nedaří?
 • Propadáš zoufalství a beznaději?

Co touto konzultací či terapií můžeš získat, když si to dovolíš….

 • Větší vnitřní klid a mír
 • Větší důvěru v život
 • Více radosti ze života
 • Odpovědi na své otázky, které máš v sobě ukryté
 • Pocit lehkosti, úlevy, svobody
 • Být sama sebou
 • Jak pracovat s emocemi, aby jsi nebyla jejich otrokem
 • Jak více vnímat své tělo a jak mu naslouchat
 • Jak být TADY A TEĎ
 • Uvědomění, že na nic nejsi sama
 • Napojení se na Tvůj vnitřní zdroj
 • Někoho, kdo Ti rozumí a kdo Ti bude naslouchat

Svoji práci miluji, ráda Ti budu naslouchat a podpořím Tě jak jen budu moct.

Jsme tu proto, abychom se radovali a byli štastný!

Jsem terapeutka a koučka. Dělám terapii Cesta podle Brandon Bays a pracuji s technikami NLP. Ráda čtu mezi řádky a nořím se do hlubin naší duše.

Neklid, nejistotu, úzkost a strach cítíme, když jsme od sebe odpojený, když vnímáme víc to co se děje kolem nás a zapomínáme svůj pohled obracet dovnitř, do našeho středu. Tam je vše v pořádku, tam je vše tak jak má být. Tam sídlí naše síla a energie.

Důvěřuj životu, důvěřuj té mocné síle, která tě stvořila a která ví co dělá, jsme v bezpečí… Vždy je o nás postaráno…Vše je správně načasovaný.

Všechno co se děje, se děje pro naše nejvyšší dobro. Každá změna sebou přináší hodně pozitivního…Nutí nás dělat věci jinak a taky dělat to, co bychom jinak nedělali…

Mým cílem je Ti pomoci a podpořit Tě tam, kde podpořit potřebuješ….povedu Tě tak, aby Ty sama jsi našla v sobě odpovědi na Tvé otázky, které už dlouho klepou na dveře Tvého vědomí…

A teď se zhluboka nadechni a vydechni, nalaď se na sebe sama, jak to cítíš a co potřebuješ. Jestli s Tebou má nabídka rezonuje, můžeš si u mě objednat ONLINE KONZULTACI či TERAPII, která může probíhat buď přes mobil nebo messenger či přes skype a nebo si jen můžeme psát přes mail.

Cena konzultace či terapie

 • 30 min 500 Kč
 • 1 hod 1 000 Kč
 • 1,5 hod 1 500 Kč

Více informací na tel. 605246145 nebo centrum@kontakta.cz

Recenze od Janinky:

Dnes jsem měla půl hodinovou konzultaci s Janou Kováříkovou. Omlouvám se Janičce, protože do půl hodiny jsme se rozhodně nevešly. Mám pocit, že jsme s Janou na sebe byly naladěné už od rána, protože hned ráno se mi do reality manifestovalo téma, které jsem při konzultaci chtěla řešit. Ukázal se mi obraz, proč to drhne a já začala ten blok uvolňovat a nádherně se mi při tom ukázala další část mé cesty. A pak přišel čas konzultace a já říkám Janičce, tak já nevím, já už si to ráno asi zpracovala, ale stejně jsme do toho šly a byla to pecka. Popsala jsem jí téma i na co jsem přišla během dopoledne a Jana mě začala vést. Šly jsme opravdu do hloubky a našly ten zásadní moment kde můj blok vznikl. No do prčic, říkala jsem si, vždyť jsem s tím už pracovala tolikrát, už vím, proč to tak bylo. Ale Jana to nenechala jen tak být. Musela jsem to prožít jako ta malá holčička. Taky jsem jak malá holka brečela a konečně jsem dokázala nahlas říct, co jsem předtím nikdy nedokázala. A pak se to uvolnilo a já v celém těle ucítila tvořivou energii. Chci jít do akce a pokřtila jsem to větou: Svojí energií podporují to, co je se mnou v souladu. Už jí nebudu dávat tam, kde mi to nefunguje.
Děkuji Jani za tvé vedení, za to krásné napojení, soulad a plynutí.

Recenze od Zuzky:

S Janou jsem využila její nabídky na vyzkoušení nové služby. 30 minut se mi tak Jana věnovala v rámci konzultace a byla to pořádná smršť Jana je neuvěřitelně nabitá energií, kterou umí i na dálku krásně předat. Musím ocenit především její nacítění se a vedení vizualizace. Cítila jsem se bezpečně a to vnímám u terapeutů za zásadní. Byla jsem velmi spokojená a teď už je jen na mě, abych se popasovala s věcmi, na které jsme během sezení přišly.
Jani, děkuji.

Recenze od Evičky:

Chtěla bych touto cestou Janicce poděkovat za její čas. Je to chodící anděl určitě se ráda podělí i vše co vás tíží a ráda vám s láskou předá zkušenosti kterou se zabývá. Je to žena s velkým srdcem rada?….. Určitě ji vyhledejte moc pomůže.. Jani moc děkuji za Vaši přítomnost kterou jsem s vámi zažila… Přeji hodně sil a hlavně štěstí pevné nervi Eva Lelakova

Recenze od Káťi:

Narazila jsem na nabídku konzultace na téma volání mé duše od Jana Kováříková a hned se mnou tato nabídka zarezonovala. Spojily jsme se on-line, jak jinak v dnešní době. Měla jsem pocit, jako bychom se spolu znaly dlouhá léta. Ve své podstatě jsem se chtěla jen utvrdit ve svém přesvědčení, že jdu správnou cestou. Rozhovor s Janou byl jako pokec s velmi dobrou kamarádkou. Jen v tu pravou chvíli mě vždy trefně upozornila – na fakta, která jsem potřebovala slyšet. Laskavě a s plnou důvěrou mě provedla tématy hodnota mé práce, poslání mě má bavit, nechat vesmír, abych byla sama sebou, netlačit na sebe, ani na ostatní. Bylo to velice příjemné setkání, v kterém jsem našla plno odpovědí, možná jen ujasnění, která jsem v danou chvíli potřebovala. Konzultace s Janou rozhodně doporučuji. Pokud chcete nadhled někoho z venku na témata, která řešíte, s plnou důvěrou se Janě můžete svěřit. Nebudete litovat.