Seminář Průvodce 12 kategorií

Máte srdce, které je připravené se otevřít. Druh vědomosti, kterou hledáte je napsaný ve vašem srdci. Není to nikde mimo Vás.
Šalamoun

PRŮVODCE 12 KATEGORIÍ LÉČEBNÝCH KÓDU – 4 týdenní seminář

Zahájení 14.9. od 18hod, ale jen v případě naplnění semináře. V opačném případě budou zatím přihlášení zájemci evidováni a závazný termín jim bude upřesněn týden před skutečným zahájením semináře. Zároveň budou vyzváni k zaplacení zálohy a po jejím uhrazení obratem obdrží studijní materiály.

PRŮVODCE 12 KATEGORIÍ LÉČEBNÝCH KÓDU – víkendový seminář

Začínáme 12.9. od 10hod. a ukončení semináře 13.9 v 18hod, ale jen v případě naplnění semináře. V opačném případě budou zatím přihlášení zájemci evidováni a závazný termín jim bude upřesněn týden před skutečným zahájením semináře. Zároveň budou vyzváni k zaplacení zálohy a po jejím uhrazení obratem obdrží studijní materiály.

 

 

Co jsou Léčebné kódy?

Léčebné kódy odstraňují z duchovního hlediska destruktivní energetický vzorec vzpomínky. Jedná se tedy o metodu duchovního energetického  léčení založenou na kvantové fyzice a která je naprosto v souladu s přírodními zákony. Nemoc není jen fyzická záležitost. A to si budete nakonec moci ověřit, až začneme pracovat s léčebnými kódy, sami. Ve své, již druhé knize „Nejvyšší princip“, která nedávno vyšla i v českém jazyce, dr. Alex Loyd nás seznamuje i s nejnovějšími vědeckými a lékařskými poznatky. Z této oblasti výzkumu se tam dočtete kromě jiného i to:… že i vědci jsou přesvědčeni, že buněčné vzpomínky způsobují rozdíl mezi zdravým životem a smrtí… Rakovina může být zapříčiněná tím, že dobré buněčné vzpomínky byly nahrazeny špatnými…. zjišťují, že buňky a organismy v celém přírodním světě zaznamenávají své prožitky, aniž by k tomu jakýmkoliv způsobem přispíval mozek. Tento poznatek nabízí úžasné a účinné možnosti léčení nemocí…

Metoda Léčebné kódy, ale na rozdíl od některých jiných metod, nevyžaduje otvírání Vašich bolestných vzpomínek z minulosti, ani nevyžaduje se s nimi zpětně zaobírat. A přesto Léčebné kódy fungují. Nezaměřují se  přímo ani na fyzické  a  ani na emoční problémy. Zaměřují se na 12 problémů řešených ve 12 kategoriích. Je úžasné, že zatímco  jsou řešeny problémy duše, souběžně léčíme i naše fyzické a emoční problémy. Každý problém, který máme, spadá do jedné z níže uvedených kategorií.

Proto i tento seminář je rozdělen do 12 lekcí, 12 kategorií:

 • Neodpuštění
 • Škodlivé činnosti
 • Mylné názory
 • Láska
 • Radost
 • Klid
 • Trpělivost
 • Vstřícnost
 • Sebevědomí
 • Sebeovládání
 • Důvěra
 • Pokora

Budeme postupovat dle příručky, kterou každý bude mít sebou na seminář a tato příručka je součástí ceny semináře. Kdo z vás ještě nečetl jeho knihu „ Léčebný kód“ doporučujeme, pokud máte možnost,  si ji před začátkem semináře přečíst. Dozvíte se v ní, kromě jiného, že tato metoda byla  panu doktorovi  v roce 2001 darována samotným Bohem a díky ní se podařilo uzdravit  jeho ženu z těžkých depresí. Další rok a půl ji klasickou lékařskou diagnostickou metodou ověřoval. Od té doby tuto metodu s úspěchem využívá tisíce lidí po celém světě. Pokud jste knihu nečetli a nemáte možnost si ji do začátku semináře přečíst, klikněte na tento odkaz, kde se o léčebných kódech dozvíte více

Každé kategorií se budeme věnovat přibližně hodinu.  V tomto čase zhlédneme pro každou kategorii připravené video Dr. Loyda a také budeme společně na ni praktikovat univerzální léčebný kód. Při společném provádění kódu se zesiluje jeho účinek. Bude vás určitě i posilovat vzájemné sdílení  ve skupině, na které bude v každé lekci také  prostor.  Pokud jste četli knihu dr. Loyda Léčebný kód o jednotlivých kategoriích již víte více. Pokud ne, můžete se to dozvědět teď kliknutím na tento odkaz zde

A v jakých oblastech Vám Léčebné Kódy mohou pomoci?

 • Strach a fobie
 • Stres, deprese, úzkost, zlost
 • Traumata vztahové problémy, odpuštění
 • Závislosti
 • Sebevědomí a sebeúcta
 • Fyzické problémy, bolesti a nemoci
 • Profesní problémy
 • Životní spokojenost

Účelem léčebného kódu není něco diagnostikovat, předepisovat ani léčit žádnou nemoc nebo duševní stav. Tato technika se používá pro relaxaci, omezení stresu a vyvažování bioenergetických systémů. Léčebný kód se zabývá „srdečními záležitostmi“, když se tyto duchovní záležitosti (buněčné vzpomínky) vyléčí, snížíme nebo i odstraníme fyziologický stres a zvýší se fungování imunitního systému.

A tak vyléčit své buněčné vzpomínky a najít v sobě vnitřní klid a lásku, to je cesta pro šťastný a radostný život, kdy všechny oblasti našeho života, vše, co nás trápí, se může také uzdravit.

Tento program je určen pro malé skupiny lidí (6 – 8), kteří si přečetli knihu Léčebné kódy od Alexandera Loyda, PhD, ND (není to podmínkou), kteří ví, že to, jaký život budou žít, mají plně ve svých rukou. A aby se to mohlo stát, rozhodli se  pro to něco také udělat.

Před absolvováním semináře Vám také doporučujeme provést test „Hledač záležitostí srdce“. Tento test si zopakujete ještě po ukončení semináře. Test najdete i v příručce, s kterou budeme po celou dobu semináře pracovat.

Jednotlivé semináře budou probíhat podle toho, jak se do nich budete přihlašovat a mohou být:

 • 12-ti týdenní  – každý týden jedna kategorie
 • 6-ti týdenní – každý týden dvě kategorie
 • 4 týdenní – každý týden tři kategorie

V případě více zájemců se budou postupně otevírat další semináře, eventuálně i ty ve zkráceném časovém období. Pokud budete mít o seminář zájem, prosíme o vyplnění přihlášky kliknutím na odkaz zde.

Naším cílem je vytvořit příjemné láskyplné rodinné prostředí, kde můžeme společně sdílet naše životní lekce, zkušenosti, zážitky, problémy a strasti všedních dní. Je to příležitost k navázání nových kamarádských vztahů, vzájemně se obohatit a podpořit na naší cestě.

Cena semináře je 2650 Kč. v této ceně semináře je zahrnuta cena za příručku pro každého účastníka semináře (650 Kč). Obsahuje podrobný výklad všech 12 – ti kategorií, jsou v ní studijní materiály a pracovní sešit, který je zapotřebí nosit na každou schůzku.

Před zahájením semináře je nutno zaplatit na naše číslo účtu 79321 009 / 2700,  1650 Kč (což je 50% semináře plus příručka), zbytek se platí přímo na místě před zahájením semináře.

Po přihlášení a po uhrazení zálohy na naše číslo účtu vám pošleme na Vaši e-mailovou adresu, kterou uvedete v přihlášce, bližší informace k semináři, Studijní příručku pro účastníka, kterou je vhodné si před zahájením semináře přečíst. Účast na tomto semináři vás vyzývá k akci a k práci na sobě. Budete i dostávat malé domácí úkoly, které je důležité vypracovat na další naší společnou schůzku.

Těšíme se na Vás.

Jana Kováříková, Věra Šantínová
+420 605 246 145, +420 603 548 087
Na Terasách 2/1490, Plzeň 31200
e-mail: centrum@kontakta.cz