Skupinové cvičení dle Mojžíšové

Milé ženy, srdečně vás zvu na další cyklus SKUPINOVÉHO CVIČENÍ dle MOJŽÍŠOVÉ, zaměřené pro ženy, které chtějí otěhotnět.

Cvičíme každé úterý od 17:30 hod. Rezervace nutná.

Cvičí se ve skupince 5 – 8 žen. Užijete si krásnou energii vzájemného souznění a napojení na ženy, které mají stejný záměr jako vy. V jednotě je síla!!! Na konci cvičení dělám krátkou
MEDITACI, která je zaměřená na celkové zklidnění, uvolnění, na sebelásku a sebepřijetí.

Cvičení má za cíl zlepšit pružnost páteře a posílit svalové skupiny celého těla a tím zvýšit šance na otěhotnění. Zaměřujeme se na vnímání sebe sama při cvičení, na uvědomění si svého těla a svého dechu, na posílení a uvolnění PÁNEVNÍHO DNA. Cvičí se i na gymballech, s therabandy a overbally.

 

ZVÝHODNĚNÁ cena cvičení při koupi permanentky na 10 lekcí za 990 Kč, 5 lekcí za 650 Kč.

Samostatná hodina stojí 139 kč.

OBJEDNÁVKY nebo případné dotazy na tel. 605246145 (DiS. Jana Kováříková) nebo na mailu centrum@kontakta.cz. Další termíny cvičení je možno domluvit individuálně.

Před zahájením cvičení je vhodná individuální terapie dle Mojžíšové, kdy vás vyšetřím a odblokuji případné nesrovnalosti v oblasti páteře, žeber a pánve.

Na úvod doporučuji hodinovou konzultaci za 500 Kč, kde si v klidu vše vysvětlíme, probereme a povíme si co a jak.

Nastanou-li potíže s otěhotněním, je dobré nejprve se snažit svoje tělo rozcvičit, zklidnit, uvolnit, hledat příčiny proč miminko nepřichází… dřív než se nastoupí cesta hormonální či operativní…

Těším se na společné cvičení s vámi a na příjemnou atmosféru, kterou spolu vytvoříme.