Cvičení pro těhotné

Milá maminko,

ráda bych Tě pozvala na Těhotenské cvičení s bonusem, které se koná v našem centru. Začínáme v úterý 15.9. od 16 hod.

Na co se můžeš těšit?

Zaměříme se na vnímání našeho těla tady a teď, na lehkost bytí, na protažení a posílení celého těla, na nácvik správného držení, aby Tě záda nebolela,  na správné dýchání, na plný jógový dech, na posílení a uvolnění pánevního dna, na aktivaci pánevního dna.
Cvičíme na gymballech, overballech s využitím pružných tahů – therabendů.

Jedna lekce dle domluvy, jestli budeš mít zájem, by byla věnována přednášce o HYPNOPORODU, kterou by měla moje úžasná kamarádka Sandra Fialová.

Na konci každé lekce se můžeš těšit na MEDITACI se zaměřením na miminko, naladění se na něj a zároveň meditace na podporu sebelásky, sebehodnoty,  na uvolnění a připravení se na krásný, snadný a přirozený porod :-).

Cvičení se doporučuje od ukončeného 1. trimestru. Před zahájením cvičení se můžeš poradit se svým gynekologem. Nejdůležitější je, jak to cítíš Ty sama….Cvičení je nenáročné, uvolňující a relaxační :-).

Předplatné na 10 lekcí stojí 1499 Kč. 

Počet žen je omezen na max 7.

A jako bonus ti nabízím TĚHOTENSKOU MASÁŽ :-), můžeš se nechat hýčkat a opečovávat.

Zároveň, jestli cítíš různé strachy, úzkosti, obavy, které v Tobě těhotenství vyvolává, jak to vše zvládneš, aby bylo miminko v pořádku…aj. Nabízím Ti léčivou terapii Cesta podle Brandon Bays, kde si posvítíme na vše co tě trápí a společně zapracujeme na tom, aby jsi měla krásné těhotenství, které si naplno užíváš….

TĚŠÍM SE NA TEBE A NA TVÉ MIMINKO…

Kontakt: DiS. Jana Kováříková, fyzioterapeutka, tel. 605246145 nebo mailem centrum@kontakta.cz